עיסוי רחם

אזור האגן הנשי והרחם שלנו בפרט עוצר בתוכו המון רגשות, מחשבות, לחצים ואמונות שמשפיעים על בריאות הרחם והאגן שלנו.
איזון הזרימה הטבעית ומיקום תקין של אברי האגן חשובים מאוד לבריאות הרחם וגם לבריאות שאר איברי האגן. שיטת עיסוי הנקראת סובדה היא שיטת עיסוי שמאזנת את הזרימה באגן, משחררת תקיעויות ותומכת בריפוי של כל בעיות הרחם והפריון.

מקורות העיסוי – מאיפה הכל התחיל

עיסוי סובדה זו שיטת עיסוי טיפולית שמקורה במרכז אמריקה ומטרתה להשיב את אברי הבטן והאגן למקומם הטבעי.
ברחבי העולם היא ידועה גם בכינוי "עיסוי רחם" בגלל ההשפעה הייחודית והמשמעותית שלה על מערכת הרביה הנשית.
מי שהגתה ופיתחה את השיטה הזו, זו רוזיטה ארויגו שהתלמדה אצל השמאן דון אליחיו פנטי במשך שלוש עשרה שנים, למדה את סודות הריפוי של עיסוי הרחם לעומק והעבירה את השיטה הלאה לשאר מדינות העולם.
החידוש שהביא מחקרה ארוך השנים של רוזיטה ארויגו, היה בהבנה של התהליכים והמשמעויות של "החזרת הרחם למקומה". היא חיברה את הידע הקדום והעתיק להבנה האנטומית של תפקיד ומבנה הרצועות שתומכות ברחם, כמו גם ההשפעות של שיפור בזרימת הדם והלימפה, ועל ידי כך פתחה את הדלת לעולם שלם של תובנות והבנות על בריאות איברי הבטן והאגן.
עיסוי רחם

העולם הרגשי של הרחם

מלבד היכולת הפיזית המופלאה של עיסוי הרחם, לעיסוי סובדה ישנו יכולת מופלאה לשינוי תודעתי ורגשי. בחלל הרחם והבטן שלנו נשמרות רגשות, מחשבות, טראומות וקונפליקטים שאנחנו סוחבות עימנו במשך השנים ואפילו מדורות קודמים. העיסוי עוזר לרחם להתנקות מהם וליצור ריפוי אנרגטי ורגשי לרחם שלנו. הריפוי הזה חשוב מאוד לבריאותה של כל אישה ובמיוחד אם היא סובלת מכאב או קושי שקשור בבריאות הרחם שלה.

במה עיסוי סובדה יכול לסייע לי

טיפולי סובאדה מסייעים בטיפול בכל מה שקשור בבטן ובאגן ובפרט תומכים בטיפול בפריון, הריון, כאב מכל סוג, בעיות עיכול ונושאים הקשורים למחזוריות וגיל המעבר. הנושאים העיקריים שעיסוי סובדה יכול לעזור בהם: בעיות פריון שחלות פוליציסטיות כאבי ווסת אנדומטריוזיס אי סדירות במחזור החודשי שיבושים בווסת בעיות עיכול חיבור רגשי לרחם ולמיניות אם את מעוניינת לשמוע עוד על הטיפול או להיפגש איתי לטיפול עיסוי רחם, את מוזמנת להשאיר את הפרטים שלך פה למטה ואחזור אליך בהקדם ❤️
דילוג לתוכן