תטא -הילינג

כל אחד מאיתנו שחווה משבר רגשי או תקיעות רגשית מסוימת בחייו יודע, שלדעת מה הבעיה לא תמיד עוזר לנו בפתרון הבעיה.

לעיתים אנחנו גם חושבים שאנחנו יודעים מהי הבעיה שלנו, מה חוסם אותנו מלהתרפא או להתקדם בתחום מסוים בחיינו אבל לאחר מכן אנו מגלים שבכלל הייתה שם סיבה אחרת לגמרי.

כל זה קורה בגלל תת המודע שלנו. המודע שלנו יכול לקלוט ולזכור מעט מידע ביחס לתת המודע שלנו. אנו חווים בחיינו משקעים רגשיים ואירועים שמעצבים את האישיות שלנו, תכונות האופי והקשרים שלנו עם העולם והאנשים סביבנו. הכל נשמר בתת המודע שלנו, אנו מודעים רק לחלקים קטנים מההשפעה הזו על חיינו ואין לנו גישה לכל מאגר המידע הגדול והסבוך הזה שנקרא תת המודע.

בטיפול תטא הילינג, אנחנו מטפלים בתת המודע שלנו ועוזרים לו להתעצב מחדש ולעבוד לטובתנו.

כך אנו גורמים לשינויים גדולים ומשמעותיים בחיינו בזמן קצר וביעילות.

מה עושים בטיפול תטא הילינג?

בטיפול תטא הילינג אנחנו מתחילים בתשאול שיעזור לנו לברר את שורש הבעיה על מנת שנוכל לבצע שחרור מדויק ומהיר מתת המודע.

לאחר מכן, אנחנו עושים מדיטציה קצרה שמעבירה את המוח למצב תטא וכך המטפל יכול לעזור למטופל לזהות ולשנות דפוסים לא מודעים בתת המודע שלו ובכך להשיג ריפוי רגשי, מנטלי, פיזי ורוחני.

בגלל היעילות והנעימות של השיטה, היא הפכה בשנים האחרונות לשיטה המובילה בעולם לריפוי והתפתחות אישית, והיא נלמדת כיום ביותר ממאה מדינות ברחבי העולם.

רגע, אבל למה תטא הילינג?

תטא הילינג נקראת על שם גל תטא במוח.

בזמן שינה תת המודע שלנו פעיל ואנחנו חולמים חלומות שתת המודע שלנו מארגן לנו בכל לילה.

בזמן הזה המודע וההיגיון שלנו לא פעילים, וכך לעיתים בזמן החלומות שלנו צצים קונפליקטים רגשיים, פחדים וחששות שלא התמודדנו איתם במשך היום.

לפעמים החלומות הללו הם סתם סלט של חלומות עם אירועי היום, כך תת המודע שלנו מעבד את היום שהיה לנו.

בזמן הזה של חלימה ותת מודע פעיל המוח שלנו נמצא בגל תטא.

וזהו הגל שבו גם עושים את טיפולי התטא הילינג, טיפול לתת המודע.

במה טיפול תטא הילינג יכול לעזור

טיפול תטא הילינג עוזר בשחרור חסימות רגשיות רבות בתחומים שונים

התחומים הנפוצים שטיפול תטא הילינג יכול לעזור בהם:

  • הפחתת סטרס ומתח
  • חרדות
  • פחדים
  • כעסים
  • דיכאון
  • חסימות רגשיות
  • קשיים בזוגיות
  • טראומות ומשברים רגשיים

טיפול תטא הילינג בקליניקה שלי

כשמגיע אלי מטופל/ת עם קושי פיזי או רגשי, תמיד אני בודקת אם יש גם קונפליקטים רגשיים בתת המודע שיכולים לתקוע את התהליך הטיפולי.

כשמטפלים בקושי רגשי כמו חרדה או דיכאון, קל לנו להבין שיש פה קונפליקט רגשי שמונע מאיתנו להתקדם, אבל גם בבעיות פיזיות ישנם לעיתים היבטים רגשיים שתוקעים אותנו מלהבריא.

בטיפול בקליניקה, חשוב לי להבין האם יש פה קונפליקט רגשי שמונע מהמטופלת להתרפא, ואם כן אנחנו נחפש אותו ונשחרר אותו מתת המודע על מנת שנוכל להגיע לריפוי והשינוי שאותו אנחנו מחפשים.

אני רואה שהשילוב בין הטיפול הפיזי לטיפול הרגשי – תודעתי, מייצר את השינוי והריפוי הגדול ביותר ולכן חשוב לי לתת דגש בטיפול גם על הגוף וגם על הנפש של המטופלת.

אם את מעוניינת לשמוע עוד על הטיפול או להיפגש איתי לטיפול בתטא הילינג, את מוזמנת להשאיר את הפרטים שלך פה למטה ואחזור אליך בהקדם ❤️

דילוג לתוכן